Adana Oto Kiralama

Öncelikle herkese merhaba, oto kiralama hakkında biraz gilgi verelim istedik ve ardından Adana oto kiralama hakkında biraz bilgiler verelim dedik.

Oto Kiralama Nedir ?

Oto kiralama acenteleri, genellikle birkaç saat ila birkaç hafta hatta aylık olarakta verilebilen arasında değişen kısa süreler için otomobil kiralayan bir şirkettir. Genellikle birden çok yerel şubeden oluşurlar ve müşterilerinin kiraladıkları araçları farklı bir şubeye teslim etmesine ile cezb oluştururlar.

Araç kiralama acenteleri çoğunlukla havalimanı veya yoğun şehir bölgeleri yakınlarında bulunur ve genellikle çevrimiçi rezervasyonlara izin veren bir internet sitesiyle desteklenir. Araç kiralama hizmeti veren kuruluşlar, uyguladıkları rezervasyon sistemleri ile hemen hemen dünyadaki tüm havalimanlarına ve şehirlere yayılmış bir ağa sahiptir.

1 Günlük veya Saatlik Araç Kiralamak Mümkün Mü?

En yaygın araba kiralama türü, günlük kiralık araç talepleridir. Saatlik araç veren firmalar çok yagın değildir ama ararsanız bulabilirsiniz. Günlük araba kiralama sürecinde rent a car markasının size sunduğu müsait araçlar arasından seçim yaparak; temiz ve bakımlı aracınızı rezervasyon tarihinde teslim alırsınız.

 

Genç sürücü ücreti nedir yasal mı?

19-21 yaş aralığında ve 1 yıl ehliyet sahibi olan kişiler Genç Sürücü ücreti ödeyerek ekonomik gruptan araç kiralayabilmektedir. Konfor segmentinde bulunan araçları kiralayabilmek için en az 23 yaşında ve 2 yıl ehliyet sahibi olunması gerekmektedir. Yasal olup olmadığına gelirsek de, size imzalattıkları sayfalarca sözleşmenin içine ekleyerek zaten yasal hale getiriyorlardır.

 

Araç kiralama km sınırı nedir?

Alt sınıf araçlarımızda günlük 250 km sınırlı ancak bu 250 km sınırı değişkenlik gözterebiliyor tavsiyemiz araç kirlarken bunu sormanız. Km aşımlarında her 10-100 KM’de 200 TL ile ücretlendirilir. Orta sınıf araçlarımızda günlük 200 km sınırlı. Km aşımlarında her 10-100 KM’de 200 TL ile ücretlendirilir.

Adana’da eniyi araç kiralama firması hangisi diye sorarsanız tabi ki adana-otokiralama.com olarak sizi bilgilendiririz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz