Adana Havalimanı Oto Kiralama

Adana’ya gidek mi şalgamından içek mi şarkısı ile bir anda gündeme gelen ve portakal çiçeği festivali ile de eğlence severlerin uğrak yeri haline gelen Adana’da gelmek ve araç kiralamak konusu hakkında sizleri bilgilendirmek istedik.

Adana Şakirpaşa Havalimanı Hakkında Bilgiler 2022

Adana Şakirpaşa Havalimanı1937 yılında açılarak 1993 yılından günümüze kadar hizmet vermeyi sürdürmektedir. Ülkemizdeki yolcu taşımak için kullanılmakta olan havalimanları arasında ise 6. sırada bulunmakta olup; Green Airport Projesi sonucunda da Yeşil Havalimanı unvanını almayı başarmıştır. Bunun yanı sıra bu havalimanı, Engelsiz Havalimanı sertifikasına da sahiptir.

Havalimanında Araç Kiralama Şirketleri Nerede Bulunuyor?

Adana’da bulunan oto kiralama şirketi, Adana Havalimanı’nın iç hatlar ve dış hatlar terminali içerisinde ya da dışarısında bulunur. Dolayısı ile mevcut araç kiralama firmalarını bulmak için, uçak seyahatini tamamlamış ve havalimanında yolculuğuna devam edebilmek için bir araca ihtiyaç duyan kişilerin bu durumda ekstra bir çaba sarf etmesine gerek kalmaz. Ayrıca söz konusu araç kiralama şirketinden, kiralama ihtiyacı duyan kişilerin talepleri ve tercihleri doğrultusunda günlük olarak, bir iki saatlik ya da haftalık olarak da araç kiralama işlemi sürecinin gerçekleşmesi oldukça mümkündür. Havalimanında Araç Kiralama Şirketleri Nerede Bulunuyor?

Adana’da bulunan oto kiralama şirketi, Adana Havalimanı’nın iç hatlar ve dış hatlar terminali içerisinde ya da dışarısında bulunur. Dolayısı ile mevcut araç kiralama firmalarını bulmak için, uçak seyahatini tamamlamış ve havalimanında yolculuğuna devam edebilmek için bir araca ihtiyaç duyan kişilerin bu durumda ekstra bir çaba sarf etmesine gerek kalmaz. Ayrıca söz konusu araç kiralama şirketinden, kiralama ihtiyacı duyan kişilerin talepleri ve tercihleri doğrultusunda günlük olarak, bir iki saatlik ya da haftalık olarak da araç kiralama işlemi sürecinin gerçekleşmesi oldukça mümkündür.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz